BIO

Jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie – grał w legendarnym klubie Space, Pacha, BoraBora, Km5 oraz Bubbles.

Przez 5 lat Prezenter Radia Planeta Poznań.

Uczestnik największych festiwali w Polsce, takich jak Global Gathering, Godskitchen, oraz Sunrise Festival na którym pojawił się 6 krotnie (3x after party na plaży, a w roku 2014, 2016 oraz 2017 na głównej scenie amfiteatru).

Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce.

Przez dwa lata dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009.

Najlepszy Polski rezydent roku 2012 według Sunset Music Awards.

Autor cotygodniowych podcastów This is my house w których prezentuje starannie wyselekcjonowane muzyczne nowości.

Co miesiąc jego sety prezentowane były również w najważniejszym radiu na Ibizie – Ibiza Global Radio w audycji La Noche De Eivissa.

W roku 2014 wspólnie z Kubalą wydaje w wytwórni Do The Hip Recordings swój pierwszy remix utworu „Are You” dla Syke N Sugarstarr. W ciągu kilku miesiący pojawiło się więcej remixów. Jednak największym osiągnięciem jest samodzielna produkcja i współpraca z wokalistką Demi La Voyce. Ta współpraca zaowocowała wydaniem utworu ” MY SOUL”  w wytwórni Enormous Tunes.

Każdy jego set jest pełen pozytywnych emocji co powoduje, że na długo zostaje w pamięci…

Swoje muzyczne działania traktuje jako życiową pasję.

MUSIC

Rok 2014 to kolejny krok w karierze Bartes’a i początek wspólnych produkcji z Kubalą. Kilka miesięcy wspólnej pracy dało efekty w postaci kilku remixów. Rok 2017 staje się przełomowym, bo właśnie wtedy Bartes wydaje samodzielną produkcję „MY SOUL” w wytwórni Enormous Tunes.

THIS IS MY HOUSE

This Is My House to cotygodniowe podcasty, w których Bartes  prezentuje staranie wyselekcjonowane muzyczne nowości z takich gatunków jak house, deep i nu disco. Najczęściej można było ich słuchać na falach planety poznań, rmf maxxx oraz w radiu szczecin.

VIDEO

On TOUR

BOOKING contact


Please leave this field empty.